Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

č. 1 - Odkud Jsem

 

PŘÍBĚH PRVNÍ: ODKUD JSEM

 

Ahoj lidičky, jak už jistě všichni víte, jmenuji se Irísek, aneb Yngo Halit Paša a jsem jedním slovem boží!!! Jestli zlobím? Nóó..... tak o tomhle slově jsem dosud vůbec  neslyšel a popravdě ani nevím, co vlastně znamená...angel
                                                            Narodil jsem se ve čtvrtek 11.11.2010

 ve Světicích u Prahy v chovatelské stanici Halit Paša  mé krásné dobrmaní mamince Pindrušce (prý se jí ale říká Ch. Queen Halit Paša - více informací o mé mamince a tatínkovi v samostatné sekci RODIČE.)

 

Moje budoucí panička Jana přijela na návštěvu za malými dobrmaními miminky (občas nám někdo říkal malé piraňe, dodnes ale nechápu proč) a hned si vybrala mě. Čím jsem ji oslnil a okouzlil opravdu nevím (že bych se do likvidace jejích bot zapojil nejvíce?), ale každopádně jsem za to moc rád! Možná to bylo proto, že jsem byl absolutně největší a nejkrásnější pes ze všech?  

No pro ni určitě, jinak by u mě teď bydlel třeba nějaký můj bráška, a to by mě teda štvalo. A že nás tam v tu chvíli bylo na výběr. Já a mých pět černých brášků (Yael, Yalco, Yambo, Yancor a Yanic),     celkem TŘINÁCT úžasných sourozenců (ségry Yalla, Yassi, Yaza, Yenga, Yomba, Yorika, Ytara a jedna hnědka Yrra) a sem tam ještě nějaký kamarád od jiné psí maminky.

Moje první lidská mamina, shodou okolností taky Jana, mi dala jméno Yngo (protože mám průkaz původu, tak všichni jsme museli  začínat na "Y“, k čemu je to dobré se mě fakt neptejte), ale moje druhá maminka mě hned přejmenovala na Iris, a tak na mě všichni volají Irísku, Irdo. Ve skutečnosti ale slyším na mnohem více jmen. Jsem totiž děsně chytrej wink. No, a od té doby tedy bydlím v Čepí v rodinném domečku s velikou krásnou zahrádkou a jsem tam moc šťastný a spokojený. Dokonce jsem i zmáknul svoji počáteční chtivost na paniččiny kytičky, které jsou všude kolem.

A že mě to lákalo devil.

Ještě Vám přikládám fotky z mého úplně prvního dne v novém domově, kde jsem všechno nejprve musel důkladně prozkoumat, zkontrolovat, zjistit kde, co a jak funguje, no a až pak jsem si klidně mohl ulehnout do svého krásného, super měkkého velkého modrého pelíšku.

A co dělám nejraději? Tak to je jednoduché. Vzhledem k tomu, že jsem opravdu veliký mazlík, tak nechci být ani minutu sám, pokud to není nezbytně nutné. Proto jsem dostal k těmto Vánocům svoji vlastní velkou postýlku, na které spinkám v ložnici se svojí rodinou, maminkou Janičkou.

​Váš Irísek 24.02.2012

 

TOPlist
TOPlist