Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Rok 2016

Vítejte na stránce yngohalitpasa.wbs.cz v sekci

  ROK 2016

 

 

20.10.2016

Zítra to bude přesně měsíc, co jsem musel nedobrovolně odejít za duhový most.....:(.
Zlí lidé stále mezi námi žijí, proto prosím....."páníčci , nikdy nenechávejte svoje pejsky na zahradě samotné a bez dozoru".
Já jsem nebyl sám ani minutu a stejně se jim povedlo mě otrávit.
Nyní si už hraju a běhám s ostatními pejsánky tam nahoře a dívám se dolů na svoje smutné páníčky a stále je po očku hlídám.....

 

29.9.2016

Každý den na našeho Iríska myslíme a stále se s tím nemůžeme smířit. Proč to musel odnést náš drahý pejsánek, který nikomu nevadil. On měl dost problémů sám se sebou a s tou svojí hnusnou nemocí, která ho téměř 2 roky nesmírně trápila. Nyní, když už jsme se radovali z toho, že léky zabraly a že jsme tu epilepsii porazili, že Irísek bude konečně schopen normálně a bez záchvatů žít, tak přišlo tohle. 

Protože máme opravdu podezření a není to první případ otravy psa u nás doma,  podali jsme dnes trestní oznámení na policii v Pardubicích. 

 

POSLEDNÍ IRÍSKOVA FOTKA 21.9.2016  16.00h

 

21.9.2016

Ani nevím, jak to mám napsat........Irísek nám umřel.. odešl za duhový most.....:(

Irísek (naše zlatíčko) YNGO HALIT PAŠA
datum narození 11.11.2010 ...datum úmrtí 21.9.2016 ,
po dlouhé těžké nemoci zvaná epilepsie ve věku 5 let.
Přesně na den před rokem přestal mít záchvaty, my jsme byli neskonale šťastní a mysleli jsme, že je z nejhoršího venku. Jak moc jsme se mýlili. Minulý týden začal špatně vstávat, mysleli jsme , že prochladnul. O víkendu se zhoršoval , nevylezl ani na svojí postýlku a v pondělí už nevstal vůbec, nechtěl nic, jen ležel venku. Vetka přijela k nám domů a její slova nás srazila na kolena. Selhání jater, ledvin, prostě celkový kolaps a zřejmě velký nádor v břiše (ne že byl tlustý), či plné bříško tekutiny.
Její slova mrazila..." můžeme něco skusit, ale buďte rozumní, tohle nemá řešení ".
Už jsme nechtěli nic vědět. Bez dalšího stresujícího vyšetřování jsme se rozhodli, že ho už nenecháme trápit. Pomohli jsme mu do auta a jeli na veterinu. Nikdy nebyl tak klidný v autě ani v ordinaci. Neklepal se, když dostal injekci. Podíval se na nás, oba nás ještě olízl, jakoby chtěl říct..."Děkuju Vám" a v 16.45 nám usnul v náručí.
Je to pro nás hrozná rána, pokoušíme se to marně strávit. Nás to děsně bolí, ale jeho už nebolí nic a to je to nejdůležitější.
Spinkej sladce miláčku náš. Není minuty, kdy bychom na tebe nevzpomněli se slzami v očích. Budeš stejně pořád s námi..

Nejhorší na tom je to, že si myslíme, že byl otráven.
Není možné, aby za 4 dny byl v takovém stavu. Nejen, že byl nucen poslední čas žít v hrozném stresu ,zřejmě se stal i nástrojem pomsty. Příznaky s volnou tekutinou v břiše měl totiž stejné, jako Reniska. Tu nám také otrávili.

POSLEDNÍ IRÍSKOVA FOTKA 21.9.2016.

 

8.9.2016

Opět nemáme moc dobré období a i přes to všechno se zdárně blížíme k 11ti měsícům bez záchvatu. Nervové vypětí ovšem na doraz a co se týče Iríska, tak zase řešíme jeho váhu, stravu a stres. Nepříjemné okolnosti k tomuto stavu jen přispěly, ale pevně věříme, že není všem dnům konec a že se vše zase vrátí do starých kolejí a bude zase dobře. 

 


21.3.2016

Zdá se, že se Irísek částečně zotavuje ze své nemoci, samozřejmě jen v rámci možností. Podařilo se nám změnou stravování (vrácením z doporučených granulí zpět na barf) , že Irísek zhubnul téměř o 6kg, takže jeho aktuální váha je 44,5kg. Máme z toho velkou radost a i jemu se evidentně ulevilo. Je veselejší, hravější, celkově živější, již si začíná zase hrát s balónkem. Dneska mi brutálně sebral z ruky koště a odcválal s ním na zahradu, kde pobíhal skoro půl hodiny. Koště se s ním pralo, ale Irísek nepolevil. Potom začalo pršet a bylo rozhodnuto. Najíst, vyčůrat a spát.

 Další fotečky najdete na rajčeti pod názvem:

"21.3.2016 Irísek v dobré náladě"

                                                 

14.2.2016

Odpoledne se udělalo venku tak nádherně, že Irísek strávil většinu dne na zahrádce a dost se unavil. Protože dnes je svátek zamilovaných - Valentýn, tak jsme ho všichni společně oslavili. Panička s pánečkem si udělali tatarák a bouchli šampáňo a Irísek dostal odpoledne tvarůžek s banánkem a večer speciální porcičku masíčka s vařenou mrkvičkou. Teď už spokojeně spinká ve svém pelíšku.

 

24.1.2016

Musíme opět trošku naladit dobrou náladou, máme několik nových foteček. Vánoce i obávaného Silvestra jsme zdárně a ve zdraví přežili a to je pro nás to hlavní. Irísek dostal od paní doktorky takové zvláštní granulky ve tvaru kostiček, že prý ho to má uklidnit. Dostal tedy podle doporučení v 19.00 hodin 3 kostičky, ve 22.00 další 3 kostičky a neuvěřitelné se stalo skutečností. Irísek prospal celou oslavu Silvestra, ohňostroj i poslední večeři a probudil se až ve 4 hodiny ráno, že má hrozný hlad. Takže jsme vstoupili všichni do nového roku 2016 v pohodě.

TOPlist
TOPlist