Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Rok 2015

              Vítejte na stránce yngohalitpasa.wbs.cz v sekci

                                            Novinky 2015


 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

24.12.2015

A jsou tu Vánoce. Trochu obávané slovo, zvlášť pro nás, kteří máme svého psího  miláčka s onemocněním - epilepsie. Štědrý den byl naprosto v pohodě. Irísek prospal sváteční večeři, museli jsme ho vzbudit aspoň na společné focení. Našel a rozbalil si svůj dáreček a zase odešel do pelíšku.


 

18.10.2015

Musíme trošku naladit dobrou náladou, máme několik nových foteček, sice jenom z domu. Irísek nesmí nikam mimo domov, právě kvůli případnému stresu. Poslední naše vycházka se mu stala osudnou a proto nám to veterinářka zakázala úplně. Na zahrádce zase běhá rád, škoda jen, že už je taková zima.

 

10.5.2015

Poslední dobou píšu jenom do záložky příběh č.5 s názvem   "Nemocný pejsek" . Irísek začal mít těch záchvatů poslední dobou zase nějak moc. Jen za posledních 14 dní už měl zase 4. Má zvýšenou dávku léků, tak musíme čekat. Je to nekonečné a hlavně smutné. Nepřeji nikomu tohle vidět. Ach jo. Zítra jedeme zase na veterinu, uvidíme.

 

1.4.2015

Na webových stránkách v záložce Irískovy příběhy byl založen nový příběh č.5 s názvem   "Nemocný pejsek"   . Je psaný podle skutečnosti a zachycuje Irískovo trápení s nemocí zvanou epilepsie, která ho postihla nečekaně na Silvestra 2014.

20.3.2015

Dnes 20.3.2015 bylo zatmění  slunce. Bylo to teda pěkně divné. V 10.45 nastala taková divná tma a veliká zima. Ptáci venku přestali zpívat, bylo  podivné ticho. Irísek byl chvilku venku, potom ale utíkal domů a celé slavné zatmění slunce prospal doma v pelíšku a v teple.

Foceno fotoaparátem přes začouzené sklo v 11.00 (již na ústupu), největší zatmění bylo v 10.45.

 

8.2.2015

 Ráno jsme se probudili, roztáhli žaluzie a venku bylo nasněženo. Nemožné se stalo skutečností. Nejprve Irísek nechtěl jít ven vůbec, protože foukal hodně velký vítr, ale odpoledne se trošku uklidnil, proto jsme se všichni oblékli a vyšli na společnou procházku. Musíme si také trochu užít té sněhové nadílky. Iríska spíš zábly nožičky, ale zdatně běhal v závějích. Jestli se tomu dá tak říkat, u nás totiž není sníh většinou nikdy.

Další fotečky najdete na rajčeti pod názvem:

"8.2.2015 Sněhová kalamita i u nás"

 

6.2.2015

 Venku bylo nádherné sluníčko a Irískovi dnes bylo velmi dobře. Rozhodli jsme se, že půjdeme na delší procházku a trošku provětráme nový kabátek. Na louce Irísek lítal za talířkem, jako by se nechumelilo. Jenom panička měla trošku strach, aby se mi neudělalo zase špatně. Všechno proběhlo hladce a moc jsme si to spolu užili.

Další fotečky najdete na rajčeti pod názvem:

"6.2.2015 Dnešní běhání na sluníčku"

 

5.2.2015

 Irísek si pořádně užíval. Venku nebylo až zase tak šeredné počasí, takže jsme spolu prošli celou zahrádku. Protože bylo bláto, ale i docela zima, dostal Irísek  svoji starou dobrou kožešinku, aby nám nenastydl při tom běhání. Pobíhal po zahradě, štěkal na paničku s fotoaparátem a prozkoumával celé okolí. Zjistil, že už kvetou sněženky,talovínky, kočičky a dokonce i fialový petrklíč.

Další fotečky najdete na rajčeti pod názvem:

"5.2.2015 Letos zima už asi nepřijde"

TOPlist
TOPlist