Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Rok 2013

 

 

 

N O V I N K Y  -  2 0 1 3

 

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

22.12.2013

Je čtvrtá adventní neděle, to znamená už poslední před Štědrým dnem. Přípravy na vánoce u nás vrcholí. Vše doma máme nazdobeno, stromeček už má ozdobičky i barevná světýlka, na všech svícnech svítí všechny čtyři svíčky. Aby i Vy jste měli doma tak pěkné a veselé vánoce, to Vám přeje Irísek s celou svojí rodinou......

 


 

17.12.2013

Na to, že je polovina prosince, venku svítí sluníčko a je nádherné teplíčko. Irískovi se běhání po zahrádce moc líbilo,tak se panička rozhodla, že podnikneme trošku větší procházku cca 6km, kterou chodíme v létě. Bylo krásně, i když foukal trošku vítr v polích, šlo se dobře. Když jsme po hodině a půl přišli domů, tak na teploměru bylo +10°C.....více fotek na rajčeti pod názvem:

"17.12.2013 Venku je jako na jaře"

 

18.11.2013

Dnes konečně dorazil Irískův nový pelíšek, tak začala oslava. Opožděně, ale přece. Slavnostní večeře jenom pro Iríska, samozřejmě dortíček je jen pro nás, střevní potíže raději nebudeme pokoušet, potom rozbalování balíčku, kousání kostičky od pánečka a hají do nového pelíšku....všechno nejlepší Irísku....více fotek na rajčeti pod názvem:

"18.11.2013 Irísek oslavil 3.narozeniny"

 

11.11.2013

Dnes je slavnostní den. Přesně před třemi lety "11.11.2010 " se narodilo   psí mamince  Ch. Queen Halit Paša a tatínkovi  Batler de Grande Vinko 

v chovné stanici   " HALIT PAŠA" 

14 úžasných štěňátek. Tím posledním, nejmenším ale nejkrásnějším byl náš miláček 

" YNGO HALIT PAŠA"  -  prostě  náš  " IRÍSEK" .

Moc gratulujeme ....heartheartheart

                            

 

 

5.11.2013

Už je to venku takové smutné. Práce na zahrádce, hrabání listí, stříhání keřů a svazování trav jasně naznačuje, že zima už je opravdu za dveřmi. Irískovi se to s námi velmi líbilo a celé odpoledne si pěkně užil. Při zakrývání bazénu tak moc asistoval, že tam samozřejmě spadl. Naštěstí už byla plachta natažená, tak se nevykoupal, ovšem ztratil pevnou půdu pod nohama, což ho pěkně překvapilo. Více fotek je na rajčeti pod názvem:

"5.11.2013 Hrabání listí se Irískovi líbilo"

 

8.10.2013

To je najednou změna. Dneska sluníčko pálí, jako kdyby byl červenec. Na teploměru 22°C . Opravdu nádherné babí léto. Irísek byl dneska celý den venku a vyhříval se na travičce. A samozřejmě i s paničkou. Více fotek je na rajčeti pod názvem:

"8.10.2013 Nádherné babí léto"

 

 

7.10.2013

Pomalu se blíží zase zima a to se Irískovi moc nelíbí. Na zahrádce se už tolik neválí, zato pořád někde čuchá myšky. Stromečky už shazují listy, keříky žloutnou, ale ta smuteční višeň je zase krásná. Na místě sytě růžových květů se objevila záplava tmavě červených bobulí.

20.9.2013

Venku nádherně svítilo sluníčko. Irísek se tak ulítal na zahrádce při honičce s pánečkem, že se rozvalil v chládečku pod přístřeškem a  rozhodl se, že bude raději hlídat  toho černého fešáka, kterého dostala panička od pánečka svatebním darem. Další fotky najdete na rajčeti pod názvem:

"20.9.2013 Jak Irísek krásně hlídal zahrádku"

 

9.8.2013

Nastala veliká změna dnešního dne i když mě "Irískovi" to bude jedno.

Moje panička měla dnes svatbu a vzala si pánečka a proto už se budou jmenovat stejně. Jana a Karel Dvořákovi.

 

29.6.2013

Tak tu máme zase prázdniny a nám onemocněl fotoaparát. Odvezli si ho na 30 dní do opravny do Prahy. Tak tedy čekáme a další fotečky budou až v srpnu.

10.6.2013

Děkujeme touto cestou naší společné kamarádce Aleně Kučerové, která si našla čas a byla tak moc hodná a šikovná, že nám našeho miláčka zvěčnila i na této kresbě. Mimochodem se jí to velice povedlo. Obrázek Iríska už visí i u nás doma na zdi. Alčo moc Ti děkujeme.

7.5.2013

Venku konečně přestalo pršet, tak jsme toho s Irískem hned využili k vytvoření několika nových foteček. Aktualizovali jsme tak naši fotogalerii na rajčeti. Irísek se moc rád fotí a nejraději s paničkou. Hlavně když ho u hoto focení hladí. Další fotky najdete na rajčeti pod názvem:

"7.5.2013 Irísek s paničkou"

 

6.5.2013

V květnu je to na zahrádce vždycky nejhezčí. Každý den hodně prší a všechno to začalo krásně kvést. Irísek obešel každý keřík a ke všemu čuchal, zřejmě zjišťoval jestli voní. Trochu zlobil na trávě a za chvilku už ležel na svém pelíšku a kousal kus větve, který někde našel. Fotky najdete na rajčeti pod názvem:

"6.5.2013 Irísek se dívá jak všechno kvete"

 

1.5.2013 - 1.MÁJ

1.květen - lásky čas. Nejdříve polibek paničky a pánečka pod rozkvetlou třešní. Samozřejmě jsem jim u toho musel asistovat, já nemůžu být nikde ani chvilku bez nich. Tak Vám ukážu, pod kterou to bylo. Máme krásnou okrasnou a letos nádherně kvete. Naši jí zasadili na místo mého psího předchůdce Leonka. Potom jsem hodně zlobil a pak jsem usnul. Ostatní fotky najdete na rajčeti pod názvem:

"1.5.2013 Máj je lásky čas"

 

 

18.4.2013

Na zahrádce bylo opravdu úžasně. Přechod z chladna do teplíčka byl ale natolik velký a rychlý, že odpolední lítáníčko za talířkem Irísek předem vzdal. Jenom  rychle proběhl zahrádkou a když zjistil, že tam nic nového není, plácnul sebou od stromeček a chladil se. Teplota na venkovním teploměru ukazovala 28°C. Fotky najdete na rajčeti pod názvem:

"18.4.2013 Konečně teplíčko"

 


25.3.2013

Ráno jsme se probudili a Irísek se rozhodl,že půjde hned ven na zahrádku se podívat co je nového. Když jsem otevřela dveře, musela jsem se smát. Ten pes, jak vždycky vylítne ven jak velká voda, teda vystřelil a když si teprve všiml, že je venku 20cm sněhu, tak chtěl rychle zabrzdit, ovšem mu ujely packy a vyválel se v tom mokrém sněhu úplně celý. Ostatní fotky najdete na rajčeti pod názvem:

"25.3.2013 To snad už není možné, zase sníh"

 

17.3.2013

Venku začalo svítit sluníčko, ale rtuť teploměru dosáhla jen k +3°C. Zima se stále nechce vzdát, ovšem Iríska už to doma moc nebaví, tak se rozhodl, že trošku prozkoumá jarní zahrádku. Byla z toho nakonec pouze hodinka a už zase běžel domů se ohřát do pelíšku. Ostatní fotky najdete na rajčeti pod názvem:

"17.3.2013 Irísek na zahrádce"

 

15.3.2013

Dneska dostal Irísek nový řetízkový oboječek. Starý kožený už dosloužil.

 

23.2.2013

Tohle album jsem si nemohla odpustit. Za dva dny u nás napadlo skoro 30cm sněhu, což je zde naprosto nezvyklé. Irísek vyběhl ráno na zahradu a divil se, že má snížek až pod břichem. Dováděl v něm asi hodinu a potom úplně promočený a promrzlý zalehl do pelíšku. Všechny fotky najdete pod názvem:

"23.2.2013 Nová sněhová nadílka"

 

20.2.2013

Dnes slaví maminka našeho Iríska "Queen Halit Paša" šesté narozeniny!!!! Přejeme všechno nejlepší heart.

 

1.2.2013

Dnešní odpoledne se opravdu vydařilo. Bylo teploučko a krásně svítilo sluníčko. Irísek po tradičním lítání s talířkem zakotvil na zahrádce a vůbec nechtěl jít domů. Prozkoumal celou zahrádku a zjistil, že už lezou ven sněženky. Mnoho krásných fotek najdete na rajčeti pod názvem:

"1.2.2013 Dnes to vypadalo jako na jaře"

 

 

15.1.2013

Po dlouhém očekávání nám konečně napadlo trošku snížku. Irísek spěchal na louku si trochu zařádit. Stačilo 15 minut aby byl úplně mokrý a zmrzlý, tak jsme se odebrali domů. Ještě se musel ale porozhlédnout po zahradě, jak to tam vypadá ,když nachumelí. Dešní album fotek najdete na rajčeti pod názvem:

"15.1.2013 Tak nám napadl snížek"

 
TOPlist
TOPlist