Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Eriček a White

            Vítejte na stránce yngohalitpasa.wbs.cz v sekci Eriček a White

 

10.2.2018

Tento rok budu psát úplně novou sekci do Irískových stránek i když už Iríska nemáme. Začneme tedy znovu od začátku.

Nedobrovolně jsme byli nuceni od základů změnit svůj styl života (života se psem), na úplně něco nového, hlavně jiného a to je život s kočičkama.

Původní nápad byl můj a manžel hodně dlouho vzdoroval se slovy "kočka domů vejde jen přes mojí mrtvolu "...... nakonec to dopadlo tak, že máme nyní kočičky dvě. Byla to náhoda nebo osud...nevíme. Ale nyní bychom již neměnili. Našeho milovaného pejska nám již nikdo nevrátí a nového mít nemůžeme, rozhodli jsme se tedy pro velkou změnu. 

Tou změnou jsou naše dvě milované kočičky. Kocourek britské modré kočky jménem Eriček a evropské kočička jménem White (bílá) naše Bělinka.

První u nás zakotvil kocourek Eriček, kterého si pořídil můj syn. Jenže si začal přestavovat dům a kocourek by tam v tom nepořádku být nemohl, tak jsem mu nabídla, že může u nás být než to dodělá. Už je u nás rok.

Aby mu nebylo smutno, přemýšlela jsem o tom, že bychom mu pořídili kamarádku. Shodou okolností mi moje kamarádka nabídla kočičku, kterou jí vrátil původní majitel a musela jí mít v jedné místnosti odděleně od pejsků, aby jí neublížili. Kočička začala být bázlivá, nejedla a začala hodně hubnout, proto se rozhodla, že jí dá pryč. Dlouho jsem váhala a nakonec jsme se s manželem domluvili, že si jí vezmeme k nám domů.

5.9.2017 jsme si pro ní jeli do Turnova. Večer jsme přivezli ustrašenou, hubeňoučkou lasičku. Protože byla celá bílá, dali jsme jí jméno White a říkáme jí prostě naše Bělinka. Čtyři dny ležela na zrcadle v podkroví a strachy se ani nehnula. Po čtyřech dnech slezla dolů, sežrala celou misku granulí a začala se mrouskat. Od té doby jsou s Eričkem nerozlučná dvojka a nehnou se od sebe na krok.

 

 

11.2.2018

Postupně budu přidávat fotečky našich zlatíček.

Už jsou nerozluční kámoši a nehnou se od sebe ani na krok.

 

TOPlist
TOPlist